Kraj: Polska

Poznam koleżankę
Poznam koleżankę

Jak w tytule... Tylko Warszawa Włochy i okolice. Mam 36 lat i chętnie poznam kobietę do luźnej relacji. Na link do strony poniżej Chcesz wie... czytaj dalej »

Szukam na stałe kawalera 39-44  z kaju wsi zagranicy
Szukam na stałe kawalera 39-44 z kaju wsi zagrani...

Szukam na stałe kawalera w zblizonym wieku powyzej 175 cm domatora 39-44 lat chetnie z prawo jazdy moge sie przeniesc szukam z kraju wsi za... czytaj dalej »

Młody rolnik szuka towarzyszki na całe życie z woj. lubelskiego
Młody rolnik szuka towarzyszki na całe życie z woj...

Młody rolnik szuka towarzyszki na całe życie z woj. Lubelskiego. Rozwijając tytuł mieszkam i pracuje na wsi, mam 29 lat. Jestem kawalerem be... czytaj dalej »

Szukam sympatyczną kobietę do związku.
Szukam sympatyczną kobietę do związku.

Mam 34lat. Jestem sam długi czas, zadbany. Wielkopolska, Berlin Niemcy. Rozglądam sie za realną wolną Panią z wiekszym C, D 23-33 lat grzecz... czytaj dalej »

Szukam miłosci od zaraz
Szukam miłosci od zaraz

Witam szukam miłosci od zaraz na dobre i na zł. od zaraz od teraz czekam na smsy nie szukam znajomosci tylko miłosci na dobre i zł. dni od... czytaj dalej »

Szukam partnera
Szukam partnera

Szukam miłości, z którą mogłabym spędzać namiętne chwile. Chciałabym, aby zwyczajnie ten ktoś był wyrozumiały, zadbany oraz miał poczucie hu... czytaj dalej »

Samotny 38 latek
Samotny 38 latek

Witam. Jestem normalnym 38 letnim chlopakiem i szukam normalnej zwyklej dziewczyny. Jaki jestem, niewiem, ciezko jest opisywac samego siebie... czytaj dalej »

Poznam dziewczyne
Poznam dziewczyne

Hey poznam dość fajna dziewczyne i zabawna czy istnieje prawdziwa miłość sam nie wiem chciałbym uwierzyć no, ale jak najlepiej z okolic Stut... czytaj dalej »

Młody rolnik szuka zwykłej skromnej dziewczyny do życia
Młody rolnik szuka zwykłej skromnej dziewczyny do ...

Za pośrednictwem tego portalu chciałbym poznać dziewczynę, która jest samotna i poważnie podchodzi do życia. To znaczy w niedalekiej przyszł... czytaj dalej »

Szukam towarzyszki na całe życie z woj lubelskiego
Szukam towarzyszki na całe życie z woj lubelskiego...

Opis oferty: Jestem kawalerem 28 letnim mieszkającym i pracującym w małej miejscowości w województwie lubelskim. Z wyglądu niebieskooki sza... czytaj dalej »