On szuka Jej

Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Szukam sympatyczną kobietę do związku.
Szukam sympatyczną kobietę do związku.

Mam 34lat.Jestem sam długi czas,zadbany.Wielkopolska, Berlin Niemcy.Rozglądam sie za realną wolną Panią z wiekszym C,D 23 -33 lat grzeczną i... czytaj dalej »

Poznam koleżankę
Poznam koleżankę

Jak w tytule... Tylko Warszawa Włochy i okolice. Mam 36 lat i chętnie poznam kobietę do luźnej relacji. Na link do strony poniżej Chcesz wie... czytaj dalej »

Młody rolnik szuka towarzyszki na całe życie z woj. lubelskiego
Młody rolnik szuka towarzyszki na całe życie z woj...

Młody rolnik szuka towarzyszki na całe życie z woj. Lubelskiego. Rozwijając tytuł mieszkam i pracuje na wsi, mam 29 lat. Jestem kawalerem be... czytaj dalej »

Szukam sympatyczną kobietę do związku.
Szukam sympatyczną kobietę do związku.

Mam 34lat. Jestem sam długi czas, zadbany. Wielkopolska, Berlin Niemcy. Rozglądam sie za realną wolną Panią z wiekszym C, D 23-33 lat grzecz... czytaj dalej »

Szukam miłosci od zaraz
Szukam miłosci od zaraz

Witam szukam miłosci od zaraz na dobre i na zł. od zaraz od teraz czekam na smsy nie szukam znajomosci tylko miłosci na dobre i zł. dni od... czytaj dalej »

Samotny 38 latek
Samotny 38 latek

Witam. Jestem normalnym 38 letnim chlopakiem i szukam normalnej zwyklej dziewczyny. Jaki jestem, niewiem, ciezko jest opisywac samego siebie... czytaj dalej »

Poznam dziewczyne
Poznam dziewczyne

Hey poznam dość fajna dziewczyne i zabawna czy istnieje prawdziwa miłość sam nie wiem chciałbym uwierzyć no, ale jak najlepiej z okolic Stut... czytaj dalej »

Młody rolnik szuka zwykłej skromnej dziewczyny do życia
Młody rolnik szuka zwykłej skromnej dziewczyny do ...

Za pośrednictwem tego portalu chciałbym poznać dziewczynę, która jest samotna i poważnie podchodzi do życia. To znaczy w niedalekiej przyszł... czytaj dalej »

Szukam towarzyszki na całe życie z woj lubelskiego
Szukam towarzyszki na całe życie z woj lubelskiego...

Opis oferty: Jestem kawalerem 28 letnim mieszkającym i pracującym w małej miejscowości w województwie lubelskim. Z wyglądu niebieskooki sza... czytaj dalej »

Poważny związek
Poważny związek

Cześć jestem Karol lat 28 szukam dziewczyny w moim wieku na poważny stały związek mam zwrostu m 174 waga 83 kg jestem szarmancki czuły kocha... czytaj dalej »

Stały związek?
Stały związek?

Cześć. To nie najlepsze miejsce by poznać kogoś do stałego związku, ale spróbować trzeba. Szukam dziewczyny z którą będzie można stworzyć c... czytaj dalej »