Zakres:
dzień | tydzień | miesiąc | kwartał | rok | wszystkie
Szukam partnera
Szukam partnera

Szukam miłości, z którą mogłabym spędzać namiętne chwile. Chciałabym, aby zwyczajnie ten ktoś był wyrozumiały, zadbany oraz miał poczucie hu... czytaj dalej »

Szukam osób  do spędzania wolnego czasu - KRAKÓW !!!!!!
Szukam osób do spędzania wolnego czasu - KRAKÓW !...

Wszedłem na tę stronę, ponieważ nie ukrywałem się z zamieszczeniem ogłoszenia. Jak wskazałem w tytule, rzeczywiście szukam osób do spędzani... czytaj dalej »

Dziewczyna o rodzimej krwi i żyznej glebie :)
Dziewczyna o rodzimej krwi i żyznej glebie :)

Witajcie dziewczyny i panie w wieku do 30 lat, mój wiek jest 27 poznam wartościową panią, która docenia to co ma, która zna swoją kobiecą wa... czytaj dalej »

Poznam kobietę tą jedną jedyną
Poznam kobietę tą jedną jedyną

Witam kobiety z województwa mazowieckiego czy poznam tu jakąś? Najlepiej szczupłą fajną od 22 do 35 lat. Ja mam 32 lata niski brunet pracuje... czytaj dalej »

Szukam patnerki na całe życie
Szukam patnerki na całe życie

Cześć! Jestem Mariusz. Mam 38 lat, pochodzę z województwa lubelskiego, mam niebieskie oczy, 176 cm wzrostu. Jestem wrażliwy i opiekuńczy. L... czytaj dalej »

Samotny 29 latek szuka dziewczyny do związku z woj lubelskiego
Samotny 29 latek szuka dziewczyny do związku z woj...

Witam:) Mam na imię Paweł. Mieszkam w małej miejscowości w sumie można to nazwać wsią w woj lubelskim w okolicy Zamościa Mam 29 lat. Szukam ... czytaj dalej »

Szukam tej jedynej ;)
Szukam tej jedynej ;)

Witam wszystkie panie. Jestem urodzonym optymistą z dużą dawka humoru i energii. Nie lubię rutyny i nudy w życiu. Szukam pozytywnej kobiety,... czytaj dalej »

Szukam towarzyszki na całe życie z woj lubelskiego
Szukam towarzyszki na całe życie z woj lubelskiego...

Opis oferty: Jestem kawalerem 28 letnim mieszkającym i pracującym w małej miejscowości w województwie lubelskim. Z wyglądu niebieskooki sza... czytaj dalej »

Matrymonialne Poznam Panią na stałe.
Matrymonialne Poznam Panią na stałe.

Jestem samotnie mieszkającym wdowcem lat 55 od lat wielu w swoim domu prywatnym w Sawinie 18 km od Chełma i szukam kobiety do stałego związk... czytaj dalej »

Poszukuję jedynego :-)
Poszukuję jedynego :-)

Hej, zajrzałam tutaj z czystej ciekawości wogole pierwszy raz jestem na tego typu stronie.. Więc zaczynajmy.. Chciałabym poznać prawdziwego ... czytaj dalej »